PASAŻ HANDLOWY W BRZEGU - OPIS REALIZACJI

Nasza firma jest właścicielem komercyjnej nieruchomości w Brzegu Opolskim. Jesteśmy w trakcie realizacji inwestycji nowoczesnego i eleganckiego pasażu handlowego.

Nieruchomość leży przy ul. Słowackiego 31, jednej z głównych ulic Brzegu, w otoczeniu dużych osiedli mieszkaniowych oraz nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych. Posiada dogodny dojazd z głównej drogi oraz przestrzenny ogrodzony parking, który posiada 120 miejsc parkingowych.

Na terenie pasażu przewidziana jest winda, schody prowadzące na I piętro pasażu oraz toalety.

Pierwszy etap inwestycji został zakończony. Na chwilę obecną funkcjonuje obiekt o powierzchni 2150 m2 wynajęty przez:

- "Biedronkę",

- "Media Expert",

- „Apteka”

- „S.T.O. sieć taniego obuwia”

- oraz stoisko mięsne.

sprawdź plan pasażu oraz lokale do wynajęcia

Na dzień dzisiejszy została rozpoczęta budowa obiektu o powierzchni 2100 m2 oraz dodatkowe piętro pod wynajem. Najchętniej współpracowalibyśmy z branżami: odzieżowe, obuwnicze, kosmetyczno-fryzjerskie, placówka banku, telefonia komórkowa, art. dziecięce, sportowe, art. Meblarskie oraz usługowe.

Myślimy również o Państwa potrzebach, w tym celu nawiązalibyśmy współpracę z małą gastronomią, pizzerią, caffeterią lub z innymi branżami handlowymi co sprawi, że pasaż handlowy w Brzegu nie będzie kojarzony tylko z zakupami, ale także z miłym spędzeniem czasu i odpoczynkiem.

Planujemy zakończyć inwestycję na przełomie 2011 roku.

czytaj więcej jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z naszą firmą napisz do nas...